Sięgaj po więcej

0
3134

Pragniesz złapać wiatr w żagle na polu zawodowym i w pełni wykorzystywać swój potencjał? A może czujesz, że Twoja kariera stanęła w miejscu, i nie wiesz, jak przejść na kolejny etap? Zastanawiasz się, jak dobrze uargumentować prośbę o podwyżkę lub awans?

Odpowiedzi na powyższe pytania można znaleźć w świeżo opublikowanej książce pt.: ?Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą? autorstwa Malwiny Faliszewskiej Diversity & Inclusion manager w Deloitte Central Europe. Ta książka to idealna pozycja dla kobiet, którą chcą czuć się spełnione zawodowo i robić karierę w zgodzie ze sobą.

?Napisałam tę książkę, aby wzmocnić kobiety w budowaniu ich kariery i obudzić w nich odwagę do sięgania po więcej. Moim celem jest, aby kobiety czuły się spełnione zawodowo i były w miejscu, w którym chcą być i że jest to ich świadomy wybór i decyzja. Książka powstała na bazie moich osobistych doświadczeń oraz rozmów z kobietami biznesu, które odniosły zawodowy sukces. Obserwuję, że wielu kobietom brakuje pewności siebie bez względu na wykształcenie czy zajmowane stanowisko.  Chciałam stworzyć książkę dla kobiet, która będzie praktyczna i da im skuteczne i sprawdzone rady oraz sprowokuje do odpowiedzi na ważne pytania dotyczące ich kariery zawodowej.? ? pisze autorka

Sięgaj po więcej” to praktyczny poradnik dla kobiet, które chcą osiągnąć satysfakcję i spełnienie w życiu zawodowym. Książka zawiera wiele sprawdzonych porad i wskazówek opartych na doświadczeniu kobiet sukcesu oraz pozwala lepiej zrozumieć obowiązujące w biznesie reguły gry. Książka powstała na bazie osobistych doświadczeń autorki oraz prawdziwych historii i przykładów kobiet biznesu. Całość uzupełniają praktyczne ćwiczenia.

Z książki dowiemy się m.in.:

  • jak odnaleźć się w świecie firm zdominowanym przez męski styl działania,
  • jak zbudować dobrą i wartościową sieć kontaktów,
  • po co i w jaki sposób budować swoją markę osobistą,
  • jak wynegocjować podwyżkę lub awans oraz o co zadbać planując przerwę w karierze,
  • jak wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim,
  • w jaki sposób wzmacniać swoją autentyczną pewność siebie oraz co wspólnego z karierą zawodową kobiet ma życiowy partner.

?Bardzo ważna i praktyczna pozycja dla wszystkich kobiet, pragnących świadomie zaplanować swoją karierę. Autorka zachęca, aby nieustannie zmieniać i doskonalić siebie oraz otaczająca rzeczywistość. Książka zawiera inspirujące przykłady ukazujące mądre, pracowite oraz strategicznie działające kobiety, które obecnie motywują młodsze pokolenia kobiet. Wyłaniające się przesłanie książki to świadomość, iż kobiety są bardzo ważną grupą społeczną, budując krajowe PKB w pracy jak i przyszłe pokolenia Polaków w domu. Ta olbrzymia odpowiedzialność powinna być odzwierciedlona w równości i symetrii praw i większego wpływu kobiet na strategiczny rozwój kraju i świata.? ? Aleksandra Gren, Prezes Rady Fundacji Vital Voices Poland.

Patronat nad książką objęła Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką.
Wieczór autorski odbędzie się w Studio Art&Passion, którego Partnerem jest nasz Notatnik Kulturalny.

Serdecznie zapraszamy!

O autorce
Malwina Faliszewska, Diversity & Inclusion manager w Deloitte Central Europe.
Trenerka, mentorka i coach. Wspiera kobiety w budowaniu kariery oraz pewności siebie. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w obszarze HR, które zdobywała w międzynarodowych korporacjach. Odpowiadała za procesy związane z rozwojem pracowników, promowanie różnorodności i budowanie kultury włączającej. Z pełną pasją angażuje się w wydarzenia i inicjatywy poświęcone kobietom w biznesie. Uwielbia czytać inspirujące książki. Prywatnie żona i dumna mama dwóch córek.”