Studio Art&Passion zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Sucheckiej 31.01.2018 (środa) o godz. 18.30 przy ul. Wiejskiej 11/15 w Warszawie. Podczas wernisażu odbędzie się także licytacja jednej z prac artystki na rzecz Gai Nosowicz. Patronem medialnym wydarzenia jest nasz Notatnik Kulturalny.

Małgorzata Suchecka

Urodzona w 1987 roku. W 2015 roku obroniła dyplom Magistra Sztuki na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Oprócz malarstwa zajmuje się charakteryzacją w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie.

Bycie artystą nie oznacza zawłaszczania sobie prawa do wszystkiego. Bycie artystą jest zderzaniem się z rzeczywistością, która nie jest prosta. Zderzaniem własnej wrażliwości, aby wydobyć piękno. Twórczość jest przywilejem artysty a nade wszystko wyzwoleniem. W twórczości mogę wyrazić wszystko, to co jest we mnie: wszystkie moje przemyślenia, bóle, lęki, ale także wzruszenia i radości. Każda moja praca jest częścią mnie, mojej osobowości, wrażliwości i moich przemyśleń. Moja twórczość jest opowieścią o mnie, a zarazem o życiu i świecie, w którym żyjemy.

Wystawy indywidualne:
2014 ? Wystawa indywidualna, Miejski Dom Kultury w Myszkowie
2014 ? Wystawa indywidualna w Bibliotece Publicznej w Zagrodnie

Wystawy zbiorowe:
2014 ? ?Malarze? ? 2. edycja wystawy prac studentów i pracowników kierunku malarstwo, Wydziału Sztuki Instytutu Sztuk Pięknych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie
2014 ? Wystawa prac studentów kierunku malarstwo Akademii Jana Długosza w Galerii ?Na Strychu? w Dąbrowie Górniczej
2013 ? Wystawa prac studentów kierunku malarstwo Akademii Jana Długosza w Częstochowie
2013 ? XIV Festiwal Sztuki Wysokiej 2013 ? ?Stalowe Anioły?
2013 ? ?Malarze? ? wystawa prac studentów i pracowników kierunku malarstwo, Wydziału Sztuki Instytutu Sztuk Pięknych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie
2012 ? V Ogólnopolska Wystawa Pokonkursowa Zadra 2012, Warszawa

Studio Art&Passion
Mieści się w zrewitalizowanej kamienicy w samym sercu Warszawy, przy jednej z najbardziej znanych ulic stolicy. Studio Art&Passion to miejsce, w którym króluje sensualność, zmysłowość czyli właśnie powrót do natury, podstaw, prostoty i tego co KAŻDY z nas ma w sobie, z czym się urodził i dodatkowo każdy ma na swój sposób INNE, UNIKATOWE, INDYWIDUALNE, WYRÓŻNIAJĄCE i ? NIEPOWTARZALNE.

Więcej informacji na stronie: studioartpassion.pl
Informacje o Gai Nosowicz: gajachceslyszec.org.pl

Partnerzy wernisażu:
Inspiracje Win i Oliw, Wonder Photo Shop SBN

Serdecznie zapraszamy!