Cocktail Bar Worek Kości ? intrygujące wnętrze, autorskie koktajle, regularne show jazzowe, kusząca burleska, wykłady z zakresu kryminologii. Nowy Orlean w centrum Polski.

Worek Kości to przede wszystkim nietuzinkowi ludzie ? wymagający Goście i utalentowani Artyści, Performerzy Burleski, Muzycy i znakomici Barmani. Miejsce dla spragnionych niebanalnej rozrywki i wyśmienitych, autorskich koktajli.

Unikalny, autorski i klimatyczny cocktail bar, największy i pierwszy w Polsce dom burleski, scena dla muzyki na żywo oraz wykładów z zakresu kryminologii i psychologii kłamstwa.

Worek Kości powstał z miłości do książek Stephena Kinga (?Worek kości? to jedna z jego najlepszych powieści). Oddaje autorowi hołd w postaci autorskich koktajli inspirowanych tekstami genialnego pisarza.

Worek Kości przywodzi na myśl Nowy Orlean ? jazz, burleska i kilkaset
pięknych, różnorodnych czaszek strojących lokal.

Pomysłodawczynią tego miejsca jest Renata Kuryłowicz, historyk sztuki, pasjonatka twórczości Stephena Kinga i wydawczyni jego książek na polskim rynku. Po odejściu ze świata literatury założyła Worek Kości, miejsce krzyżowania się kultury i rozrywki dla dorosłych, których elementem spajającym jest niezwykły autorski bar koktajlowy.
www.facebook.com/renatazworka/

Worek Kości to pokusa i tajemnice Nowego Orleanu na wyciągnięcie ręki.
Nasza Redakcja już wkrótce zajrzy do środka. Zabierzemy ze sobą sporo książek…

Do zobaczenia w Worku Kości!

Worek Kości
ul. Bagatela 10, Warszawa, między Placem Unii Lubelskiej a wejściem do Parku Łazienki www.facebook.com/worekkosci