3 marca o godz. 12.00 w warszawskim Wonder Photo Shop odbędzie się premierowe spotkanie, podczas którego zostanie zaprezentowany aparat X-H1, najnowszy i zarazem najbardziej zaawansowany model serii Fujifilm X. Gościem spotkania będzie fotograf Jacek Bonecki, który przeprowadzi warsztaty. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a wszyscy przybyli będą mieli możliwość przetestować aparat – na tą okazję organizatorzy zaprosili modelkę.

Spotkanie skierowane do profesjonalnych fotografów i amatorów poprowadzi Jacek Bonecki, który miał okazję testować aparat w trudnych warunkach, bo podczas Africa Eco Race 2018. Przybyli goście będą mogli sprawdzić funkcje flagowego bezlusterkowca Fujifilm w czasie sesji z modelką na dworze.

Program pokazu
Pomiędzy godziną 12.00 do 13.30 Jacek Bonecki ? ambasador Fujifilm zaprezentuje przybyłym gościom aparat X-H1 oraz pokaże zdjęcia i filmy jakie wykonał za jego pomocą m.in. podczas rajdu samochodowego w Afryce.

foto: Jacek Bonecki

Następnie po godzinie 13.30 przybyli do Wonder Photo Shop goście będą mieli szansę wypróbować aparat podczas testów sprzętu z modelką na dworze. Po tej części spotkania organizatorzy zaproszą gości na poczęstunek, a ok. godziny 15.00 zostaną omówione zdjęcia.

Sprzęt na testy
Do dyspozycji uczestników warsztatu, który poprowadzi Jacek Bonecki, będą – poza X-H1 – wszystkie aktualne modele aparatów serii X oraz obiektywy Fujinon XF, a także średnioformatowy bezlusterkowiec GFX 50S z obiektywami Fujinon GF.

Wstęp wolny
Na wydarzenie nie obowiązują zapisy. Wystarczy pojawić się 3 marca o godz. 12.00 w Wonder Photo Shop ze swoją kartą SD. Sklep mieści się w Warszawie przy Pl. Konstytucji 5
facebook.com/wonderphotoshopsbn

foto: Jacek Bonecki