Jeśli jeszcze nie macie kalendarza na 2018, a lubicie oryginalne, ścienne formaty polecamy udział w wydarzeniu, które odbędzie się już w następną sobotę w Warszawie. 13. stycznia w godz. 11.00-13.00 w Wonder Shop SBN (Plac Konstytucji 5) organizowane jest spotkanie autorskie z fotografem Emilem Bilińskim, twórcą zdjęć do kalendarza charytatywnego Fundacji Gajusz.

Projekt powstał z okazji 20-lecia Fundacji, która na co dzień prowadzi trzy hospicja dla chorych dzieci oraz ośrodek preadopcyjny. Głównymi bohaterami zdjęć były dzieci artystów oraz podopieczni Fundacji Gajusz.

Stroje podarowali m.in. Eva Minge, Teresa Rosati, Natasha Pavluchenko, Łukasz Podwika, Aga Pou, Oksana Pastushka, Patrycja Plesiak oraz Ismena Adamczyk z marki Boca, Tadeusz Markowski oraz Pawo.

Na spotkaniu Emil Biliński będzie podpisywał kalendarze, które będzie można nabyć w sugerowanej cenie 100 zł. Pieniądze w całości zasilą konto Fundacji Gajusz. Spotkanie będzie również okazją do wspólnej rozmowy oraz zdjęcia z udziałem znanego fotografa.

Emil J. Biliński ? fotograf, juror w popularnym programie telewizji Polsat #Supermodelka Plus Size. Wychowywał się w Austrii, gdzie zdobył doświadczenie jako asystent fotografa Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w 2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Inspirują go silne, charyzmatyczne kobiety plus size. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in. ?Harper?s Bazaar?, ?ELLE?, ?Cosmopolitan?, ?Playboy? czy ?Sunday Times?. Pracował dla największych marek, takich jak L?Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Prowadzi wideoblog o fotografii ?SHOT IN 120 sec?.

Polecamy!

Więcej informacji o wydarzeniu i kalendarzu na stronie społecznościowej: https://www.facebook.com/events/400273407068688/

Więcej informacji o działaniu Fundacji Gajusz: gajusz.org.pl